Електромобіль Huawei Aito M5 EV - повноцінний конкурент Tesla

 Фото №1
 Фото №2
 Фото №3
 Фото №4
 Фото №5
 Фото №6
 Фото №7
 Фото №8

У компанії Huawei вже є два гібридні автомобілі - Aito M5 і M7, а сьогодні компанія представила свій перший електромобіль - AITO M5 EV. Вже за назвою зрозуміло, що це суто електрична версія гібрида. У плані дизайну різниці між гібридом та електромобілем немає, але характеристики, звичайно ж, інші.

Aito M5 EV у базі оцінений у $41'585. Це монопривідна версія із запасом ходу 620 км (відповідно до методики вимірювань CLTC) та розгоном до 100 км/год за 7,1 с. Топовий варіант не набагато дорожчий - $46'100. Тут уже повний привід (потужність силової установки - 496 л.с.), розгін до 100 км/год за 4,5 с та запас ходу 552 км. Ємність тягової акумуляторної батареї в обох випадках дорівнює 80 кВт·год.

Aito M5 EV отримав суцільноалюмінієвий кузов та незалежну підвіску: двоважільний спереду та багатоважільний ззаду. Є і фірмова технологія динамічного розподілу моменту, що крутить, яка працює в тандемі з системою автоматичного розпізнавання дорожніх умов. Розважування по осях - 50: 50. Все це говорить на користь того, що управління Aito M5 EV буде легким, зрозумілим і прогнозованим. До речі, з гальмуванням теж не повинно бути жодних проблем: згідно з офіційними даними, гальмівний шлях Aito M5 EV за швидкості 100 км/год становить лише 35,3 метрів.

Розробники добре попрацювали не лише над ходовими якостями авто, а й над аеродинамікою: тут заховані в корпус ручки, коротенький спойлер над кришкою багажника та 20-дюймові аеродинамічні колісні диски. Це, як і ретельне опрацювання обводів кузова, дозволило знизити коефіцієнт аеродинамічного опору до 0,266 Cd. Він менше, ніж у Mercedes-Benz EQC та BMW iX3 (0,29 Cd в обох випадках).

Так як Aito M5 EV - повноцінний електромобіль з тяговою акумуляторною батареєю в базі, він вийшов досить просторим: при габаритах 4785х1930х1620 мм. довжина колісної бази становить вражаючі 2880 мм. Споряджена маса - 2235 або 2350 кілограмів залежно від виконання. Багажників два. Один об'ємом 80 літрів під капотом, інший позаду повноцінний.

Інформаційно-розважальна система автомобіля працює під управлінням фірмової HarmonyOS 3.0. У плані програмне забезпечення Aito M5 EV може дати фору автомобілям преміум-класу. З додаткових зручностей тут дві (!) 40-ватні бездротові зарядки, три провідні зарядки, що видають 66 Вт потужності, і ще одна, що видає 18 Вт. Є великий екран медіасистеми по центру передньої панелі, і проекційний екран, і панорамна кришка. Опцій Aito M5 EV стільки, що позаздрити можуть навіть власники BMW.

Постачання Aito M5 EV замовникам розпочнуться цього року, масові тест-драйви в Китаї відкриються 24 вересня. Зважаючи на співвідношення ціни та характеристик, можна не сумніватися, що Huawei зі своїм Aito M5 EV відкусить шматок пирога і Tesla, та інших автовиробників. Про великий інтерес публіки до новинки говорить той факт, що сьогодні всього за декілька годинників на автомобіль оформили 30'000 передзамовлень.

З випуском Aito M5 EV Huawei стала повноцінним конкурентом Tesla - тепер обидві продають електромобілі. Незабаром полку IT-компаній, які зайнялися випуском електромобілів, побільшає: наступного року свою "електричку" має представити Xiaomi. Також ходять чутки, що Apple активізувала роботи над власним електромобілем.

Джерело: ITHome , MyDrivers

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!